Котони Женска Мода Обични Крпеница В-Вратот Лабава Краток Ракав Маица Пуловер Врвови

Котони Женска Мода Обични Крпеница В-Вратот Лабава Краток Ракав Маица Пуловер Врвови

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Женска Мода Секојдневен Крпеница V-Вратот Лабава Краток Ракав Маица Пуловер Врвови . . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . Карактеристики : . . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. . . 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. . . 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. . . 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! . . 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. . . Информации за производот : . . Сезона : Четири Сезони . . Пол : Жени . . Повод : Дома, Секојдневно . . Материјал : Полиестер . . Стил : Секојдневен,Моден . . Должина На Ракавот : Краток Ракав . . Јака : V-Вратот . . Одговара : Одговара на големината . . Дебелина : Стандард . . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува . . Што добивате : 1пц Жени Врвови . . . . . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да купите!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи