Бесплатно склопување девојки со ребрести замав фустан, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки со ребрести замав фустан, големини 4-18

Во продавницата
DEN 340.48
Стока:

Овој фустан за замав од бесплатното собрание е лесен еден и направен изглед што ќе го сака-во непосредно симпатична и прекрасно удобна во силуета за замав. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн со ребра. Облека за замав на девојчињата со ракави со 3/4 должина од бесплатно собрание.

Карактеристики на производот

Поврзани производи