Пчелите на Бурт Бебе девојче меурчиња, органски памук, 2-пакет

Пчелите на Бурт Бебе девојче меурчиња, органски памук, 2-пакет

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

БУРТ Пчели Бебе меурчиња - Поставете се за мини авантури во нашиот 100% органски памучен сет од 2 меурчиња! Целокупниот принуден стил на печатење има ракави на трепет, везена пчела и собрана половината на империја. Цврстиот стил на „Хедер сива“ има вкусен цевководи за печатење, симпатични ракави на капа и заострен деколте. Еластични отвори за нозе нежни на лукави бутови. Лабава силуета со многу простор за движење!. Засилени прицврстувачи без никел во линија на пелена за лесни промени!. 100% органски, сертифициран GOTS, дише памук - одлично за чувствителна кожа и за спречување на прегревање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи