Mothyskins SAGS8PL-Невронска Галаксија Кожа За Samsung S Plus - Невронска Галаксија

Mothyskins SAGS8PL-Невронска Галаксија Кожа За Samsung S Plus - Невронска Галаксија

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Дали Сакате Вашиот Samsung S8 Plus Да Изгледа Поинаку Од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа невронска галаксија кожа е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Samsung S8 Plus? Со Моќни Кожи, Вашиот Samsung S8 Plus е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го Вашиот Samsung S8 Плус со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Гарантирано Задоволство! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во Сад и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • налепница За винил налепница • НЕ Е ТВРД СЛУЧАЈ • Мат Финиш • Ултра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки • стотици различни дизајни • Самсунг С8 Плус не е вклучен. Гордо НАПРАВЕНО Во Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Samsung S8 плус! Не ви се допаѓа кожата На невронската Галаксија? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Samsung S8 Plus ќе биде уникатен како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Mothyskins & со прецизност на вашиот i Phone XS на Apple благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи