Облека За Жени Преголеми Реверзибилни Моторџиски Кратки Комплети Жешка Тренерка

Облека За Жени Преголеми Реверзибилни Моторџиски Кратки Комплети Жешка Тренерка

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Ткаенина : 95% памук, 5% Полиестер/Дизајн Нагласува : широкиот врв е реверзибилен за да можете да го добиете тој длабок v изглед или заоблен врат, а дизајнот на длабок v врат обезбедува уште еден шик начин за носење : како исклучен врв на рамото. Смешен и шик дизајн додадете некои уникатни Во вашата секојдневна Гардероба Карактеристики : моторџиски кратки комплети жени 2 парчиња облека со супер лабава фит силуета, сплит страничен спој, џебови на колковите и кратки ракави. Бодикон јога шорцеви се четиринасочни истегнување и кожата пријателски, додека може да биде како судрат пријателски мајчинство облека или аеродром облека . Биста-48,8", земени од Големина Висок Квалитет : женски бодикон моторџиски шорцеви комплети изработени од удобен и еластичен материјал, лесен и дише, што го прави сетот за вежбање станува врвен избор за оваа летна разновидност : маици моторџиски шорцеви комплети за дуксери за жени лето совршен за надополнување на вашата омилена бралета или спортски градник, симпатична и спортска како тренерка за џогирање, клуб и трчање. Женскиот салон, исто така, може да се носи одделно за без напор и секојдневен изглед : реверзибилниот комплет Со Топла снимка е крајниот задолжителен за секој што сака удобно да се опушти и да изгледа стилски Дизајн Нагласува : широкиот врв е реверзибилен за да можете да го добиете тој длабок v изглед или заоблен врат, а дизајнот на длабок v врат обезбедува уште еден шик начин за носење : како исклучен врв на рамото. Смешен и шик дизајн додадете некои уникатни во вашата секојдневна гардероба. Клучни Карактеристики : моторџиски кратки комплети жени 2 парчиња облека со супер лабава фит силуета, сплит страничен спој, џебови на колковите и кратки ракави. Бодикон јога шорцеви се четиринасочни истегнување и кожата пријателски, додека може да биде како судрат пријателски мајчинство облека или аеродром облека . Биста-48,8", земена од големина С. Висок Квалитет : женски бодикон моторџиски шорцеви комплети изработени од удобен и растеглив материјал, лесен и дише, што го прави сетот за вежбање станува врвен избор за ова лето. Разновидност : маици моторџиски шорцеви комплети за женски летни совршени за надополнување на вашата омилена бралета или спортски градник, слатки и спортски како тренерка за џогирање, клубови и трчање. Женскиот салон, исто така, може да се носи одделно за лесен и лежерен изглед. Задолжително : реверзибилниот комплет Со Топла снимка е крајниот задолжителен за секој што сака удобно да се опушти и да изгледа стилски.

Карактеристики на производот

Поврзани производи