Женско Секојдневно Патување Половина Здолниште Кратко Здолниште Кошула Кратко Здолниште Костум Карирано Здолниште Комплетно Здолниште За Жени

Женско Секојдневно Патување Половина Здолниште Кратко Здолниште Кошула Кратко Здолниште Костум Карирано Здолниште Комплетно

Во продавницата
DEN 870.56
Стока:

Женски Повик Патување Половина Здолниште Кратко Здолниште Кошула Кратко Здолниште Костум. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 520гр. големина На Пакетот : 35х25х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Кожени Здолништа Долги Здолништа За Женски Здолништа Со Целокупна Големина на Табелата : . Големина : С Биста : 100см/39,37" Половината : 68см/26,77" : 88см/34,65" Ракав : 18,5 см/7,28" Должина : 46см/18,11" Должина На Здолниште : 43,5 см/17,13"Големина : М Биста : 104см/40,94" Половината : 72см/28,35" : 92см/36,22" ракав : 19,5 см/7,68" должина : 47см/18,50" должина на здолниште : 44,5 см/17,52"големина : л биста : 108см/42,52" половината : 76см/29,92" : 96см/37,80" ракав : 20,5 см/8,07" должина : 48см/18.90" должина на здолниште : 45.5 см/17.91" розова здолниште костум, кожата се чувствува добро, малку еластична, мека и удобна, предложи Да Се Носат пред пеглање. Уметничко Лизгање Здолниште. Големина : Изборна Големина С-Л, Ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина Според Табелата На Владетелот На Сликата. Плисирани Здолништа За Жени. Применливо Сценарио : Костум Костум за Жени 2-парче Костум, Погоден за Одмор, Шопинг, Запознавање, Работа, Училиште, Бизнис, Канцелариска Облека, Исто Така Е Добар Избор. Дневно Здолниште. Мини Фустан : Розовиот Фустан Од Костум е Мини фустан во линија Со Шлиц Напред За Опуштен, Деловен Стил. Спреј Здолниште. Розова Костум Жени : Прилагодени Ревер Костум Со Долги Ракави. На Страната На Половината Има Украсни Шевови. Елегантен Костум Во Еднобојна Боја Со Копчиња. Балетски Здолништа За Девојки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи