Лажица Ткаенина-Бесплатни Стрели Сива Типографија Бохо Отпечатена На Модерна Ткаенина од Дрес покрај Дворот-Модна Облека Облека со 4-Насочен Истегнување

Лажица Ткаенина-Бесплатни Стрели Сива Типографија Бохо Отпечатена На Модерна Ткаенина од Дрес покрај Дворот-Модна Облека Облека

Во продавницата
DEN 512.00
Стока:

Дива И Бесплатна Типографија Бохо Стрели Сива Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Модерен Дрес широк 56 инчи / / 6,2 мл по квадратен двор. 95% полиестер, 5% спандекс дрес плетена ткаенина со 4-насочно истегнување и чувство слично на памук. Совршен за маици, блузи за резервоари, фустани, макси здолништа, ленти за глава, шалови и облека за бебиња. Дизајн Од : Шеќерен Дизајн. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи