Ykohkofe Снабдува Пламен Шарени Прав Партија Менување Дамка И Пламен Фестивал Боја Дома Декор Лустерот Кристали Барови Замена

Ykohkofe Снабдува Пламен Шарени Прав Партија Менување Дамка И Пламен Фестивал Боја Дома Декор Лустерот Кристали Барови Замена

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Ykohkofe Снабдува Пламен Шарени Прав Партија Менување Дамка И Пламен Фестивал Боја Дома Декор Лустерот Кристали Барови Замена Трајни : Уживајте Во Шарени Пламен За Повеќе Од Половина Час!. Светли Бои : Малата Торба Ќе Произведе Светли Пламени Во Боја На Виножито, Вклучувајќи Темно Сина И Светло Сина, Виолетова, Црвена, Зелена и Жолта!. Забава За Секого : Семејство, Пријатели Од Сите Возрасти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи