Јахмол Цитрин Камен Дрво На Животот На Рака Завиткани Со Бакарна Жица На Аметист Кластер База Рачно Изработени Дома Декор, Л#Цитрин

Јахмол Цитрин Камен Дрво На Животот На Рака Завиткани Со Бакарна Жица На Аметист Кластер База Рачно Изработени Дома Декор, ЛЦитрин

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Природната духовна исцелителна моќ и магнетната енергија на кристалните камења можат да ги "преобразат" сите негативни енергии во позитивни и да ни помогнат во медитативна и блажена состојба во работата и животот. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Цитринскиот камен може да се имплементира и во канцеларијата или работниот простор за дополнителен просперитет и креативност. Вкупна големина на кристално дрво : околу 5х12, 5см/1,97 "х4, 92". Изработени се од метална бакарна жица, со кристали за листовите.Тежина : околу 120гр. Тоа е добар подарок за пријателите и семејството.

Карактеристики на производот

Поврзани производи