Сигнал Детектор, Прецизно Позиционирање Анти Следење Инструмент Широк Спектар Преносни DC5V 1MHz До 6.5 GHz Издржливост За Хотел

Сигнал Детектор, Прецизно Позиционирање Анти Следење Инструмент Широк Спектар Преносни DC5V 1MHz До 6.5 GHz Издржливост За Хотел

Во продавницата
DEN 383.84
Стока:

Сигнал Детектор, Прецизно Позиционирање Анти Следење Инструмент Широк Опсег Пренослив DC5 V 1 MHz До 6.5 GHz Издржливост За Хотелспецификација : Тип На Точка : Детектор На Сигнал Материјал : PCModel : T1receving Опсег На Фреквенција : 1mhz-6.5 GHz Antenna Добивка : -56dbsensetivity : 4 опрема Работно Време : Континуирано 5 часовно Напојување Со Полнење : DC5 V 1абатерија : Литиумска Батерија X 1 200mah Изградена Работна Струја : 60-110masignal Опсег На Откривање : 5cm-10moptical Lens : Специјален Список На Пакети Со Филтри : 1 X Детектор За Сигнал1 X Кабел За Полнење1 X упатство за употреба широк опсег на фреквенција : Овој Детектор На сигнал Може Да Открие Сигнали кои се движат од 1mhz до 6,5 ghz, Обезбедувајќи Широк спектар на апликации. ОПСЕГ НА ОТКРИВАЊЕ ОД 10 МЕТРИ : со опсег од 5 см до 10 метри, можете лесно да го лоцирате изворот на какви било несакани сигнали во околината. ЧУВСТВИТЕЛНОСТ : четири брзини на прилагодување на чувствителноста обезбедуваат прецизно откривање на сигналите, овој инструмент против следење ви дава целосно чувство на сигурност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи