Џејн И Чевелот Женски Ирис Среден Блок Пета Чизми

Џејн И Чевелот Женски Ирис Среден Блок Пета Чизми

Во продавницата
DEN 591.84
Стока:

Чекор во fall со блокот На ирисот пета чизми Од Јапеејн и Чевелот! Ватираната влошка ќе ве одржува да шетате цел ден во овие стилски чизми. Поместена Влошка. Синтетички Горниот Дел. Германски Надворешен Ѓон. Затворање На Патент. Повик Блок Пета.

Карактеристики на производот

Поврзани производи