Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Над Коленото Чизми

Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Над Коленото Чизми

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Подготвени да ве однесат прекрасни места, Чизмите Живија Со Колекција На Патувања. Оваа дрска чизма над коленото се одликува со лигави вегански кожни горни делови и класичен бадем-прст. Меко подножје од пена за Удобност од 4 мм и екстра широко теле нудат совршено вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 19 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Врвен Обем : 17 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Карактеристики на производот

Поврзани производи