Летни Фустани За Жени, Секојдневен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Цврст Дводелен Комплет Фустан, Подароци За Фустан Со Плус Големина на Клиренс

Летни Фустани За Жени, Секојдневен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Цврст Дводелен Комплет Фустан, Подароци За Фустан Со

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

КЛЕИКОМ е посветен на создавање разновидни фустани како што се мини здолништа, кратки здолништа, здолништа за лизгање, здолништа за забави, здолништа за вклопување и одблесоци, здолништа со возбудувања и лежерни здолништа. Ние користиме удобни, меки, средни тежини, висококвалитетни ткаенини кои се многу воздушни. и дише. Нашите фустани можат да се совпаднат со сандали, високи потпетици, патики, хулахопки, ѓердани, обетки, капи. Погоден за различни прилики како забава, состанок, коктел забава, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall,. зима, пролет и лето. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. Овој фустан е изработен од мека ткаенина погодна за кожата за многу удобно искуство. Уникатно дизајниран фустан кој може да се комбинира со сандали и високи потпетици. Носејќи ги нашите фустани за одење на плажа во лето, има удобност во елеганцијата. Нашите фустани се првиот избор за забави, состаноци, свадби, прилики за купување. Водич за перење : Машинско перење во ладна вода,закачете или исушете ја линијата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи