Стамзод Врвови Без Ракави За Жени Мода Лето Секси Преклоп Печатени Обични Чипка Без Ракави V Копче За Вратот Горен Клиренс

Стамзод Врвови Без Ракави За Жени Мода Лето Секси Преклоп Печатени Обични Чипка Без Ракави V Копче За Вратот Горен Клиренс

Во продавницата
DEN 303.84
Стока:

Жените Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Чипка Без Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата Жени Мода Лето Секси Преклоп Печатени Обични Жени Без ракави V Копче За Вратот Топсезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.USUKEUBust Length XLX-Голем101440113cm/44.49"74.5 cm/29.33" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 113cm/44.49 "Должина : 74.5 cm/29.33" 95%Полиестер, 5%Spandex. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенина : Мека,удобна,мазна,еластична и растеглива, флексибилна и дише ткаенина. Карактеристики : женски летни врвови, Секси Врат На Екипажот,Без Ракави,Еднобојни, Лабави Кошули Без Ракави. Прилики : дом,работа,датум,одмор,плажа,забава или секојдневно носење.Поставете ја оваа секојдневна кошула под блејзер,кардиган или носете самостојно.Спарете со различни фармерки,здолништа, шорцеви.Секојдневен и loose.It е одличен подарок за себе или за вас пријател, сопруга.. Забелешка : Рачно Перење Во Ладна Вода Или Машинско Перење Со Кеса За Перење За Заштита На Копчињата/ Закачување Или Сушење На Линијата. Графички Резервоари За Жени/Летни Графички Блузи /Секојдневни Лабави /Графички Кошули Без Ракави/ Маици Со Ладно Писмо / Маици Со Тркалезен Врат /Смешни Ладни Графички Резервоари/ Слатки Блузи Без Ракави/Графички Маици Блузи/Графички Маици Со Плус Големина Графички Елек/Графички Ками Кошули.

Карактеристики на производот

Поврзани производи