Женски Маици Градиент Печатени V Вратот Краток Ракав Возбуда Трим Заоблени Полите Дами Секојдневен Трендовски Мек Стил На Плажа Дневни Женски Пролет Лето Врвови П?

Женски Маици Градиент Печатени V Вратот Краток Ракав Возбуда Трим Заоблени Полите Дами Секојдневен Трендовски Мек Стил На Плажа

Во продавницата
DEN 220.64
Стока:

Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 26см/10,24" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 41,5 см/16,34" Ракав : 27см/10,63" Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 104см/40.94" рамо : 43см/16.93" ракав : 28см/11.02" должина : 72см/28.35" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 44.5 см/17.52" ракав : 29см/11.42" должина : 74см/29.13" големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 46см/18.11" ракав : 30см/11.81" должина : 76см/29.92" како Да се мие : Рачно Миење Ладно,висат или линија сува.Убав избор : оваа разноврсна маичка кошула жени е тука за да ви го олесни животот! Тоа е искрено убави работни врвови . Полите или половината можете да ги ставите во вашите омилени фармерки или шорцеви. Можете да го обложите со секакви јакни. И не ни започнувајте со додатоци! Опциите за појавување се бесконечни! Овие женски летни врвови се навистина основно парче! Карактеристики : Секојдневна маица, обични основни маици, лабаво вклопување, краток ракав. Погоден е за носење во пролет, лето.①СЕКОЈДНЕВНА ОБЛЕКА оваа Маичка Кошули За Жени Убаво Пар Со Слаби Фармерки, Шорцеви, Здолништа, Фустан, Чизми, Спортски Чевли, Итн. Костуми За Секојдневно, Запознавање, Работа, Секојдневна Облека, Шопинг, Тренинг, Одмор, на Отворено.Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Погодни прилики : Убаво За секојдневна облека, секојдневен живот и заминување, лесно се спарува со фармерки, шорцеви, здолниште итн. Погоден за Трчање, тренинг, пешачење, одмор за одмор, патување, роденден, Ден на Мајките и така натаму. Оваа смешна графичка маица може да се купи како подарок за пријателите, семејството, роднините. Жените Одмор Стилски Плажа Облека Мека Дами Пролет Лето Секојдневен Облека Маици Блузи. Повод : лабавата маица изгледа мила навлечете ја или истрошете ја напред што може да се носи дома,канцеларија,состаноци,патувања,улица,шопинг,забава,одмор, убаво за секојдневно носење. ДИЗАЈН : Лесна, Модна симпатична Маичка За Графички принт, краток ракав, мека маичка облека, убаво носење со фармерки, хеланки во секојдневен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи