Летна Нова Машка Печатена Фит Кошула Голема Мода Секојдневна Кошула Со Кратки Ракави Мажи

Летна Нова Машка Печатена Фит Кошула Голема Мода Секојдневна Кошула Со Кратки Ракави Мажи

Во продавницата
DEN 271.68
Стока:

Летна Нова Машка Печатена Кошула Голема Модна Секојдневна Кошула Со Кратки Ракави атрибути На Машки Производ : Мека и удобна. Рачно перење или машинско перење.Стил : Британски стилшопинг категорија : млада мода (18-24 години)Стил : Тип На Врвна Јака : висока должина на ракавот : Краток ракав облечен во лента за глава : без лента за глава плакета : дебелина на пуловер : нормален опсег на грешки : 1-3соодветна сезона : лето главен состав на ткаенина : памучна мешавина содржина на главните компоненти на ткаенината : 80% име На Ткаенина : плетено применливо сценарио : детали за слободниот стил : цврста верзија : џебен стил на општа облека : Без Боја : видете детали димензии : видете детали погодни за : тинејџери пакет : 1 машки врвен ракав на рамената length Length M114cm/44.88"50.5 cm/19.88"25.5 cm/10.04"76cm/29.92"L122cm/48.03"52.5 cm/20.67"26cm/10.24"78cm/30.71"XL130cm/51.18"54.5 cm/21.46"26.5 cm/10.43"80cm/31.50"XXL138cm/54.33"56.5 cm/22.24"27cm/10.63"82cm/32.28"XXXL146cm/57.48"58.5 cm/23.03"27.5 cm/10.83"84cm/33.07"XXXXL154cm/60.63"60.5 cm/23.82"28cm/11.02"86cm/33.86" Големина : MBust : 114cm/44.88"Рамо : 50.5 cm/19.88"должина На Ракавот : 25.5 cm/10.04"Должина : 76cm/29.92"Големина : LBust : 122cm/48.03"Рамо : 52.5 cm/20.67"должина На Ракавот : 26cm/10.24"Должина : 78cm/30.71"големина : xlbust : 130cm/51.18"рамо : 54.5 cm/21.46"должина на ракавот : 26.5 cm/10.43"должина : 80cm/31.50"големина : xxlbust : 138cm/54.33"рамо : 56.5 cm/22.24"должина на ракавот : 27cm/10.63"должина : 82см/32,28"големина : xxxlbust : 146см/57,48"рамо : 58,5 см/23,03"должина на ракавот : 27,5 см/10,83"Должина : 84см/33,07"големина : xxxlbust : 154см/60,63"Рамо : 60,5 См/23,82"должина на ракавот : 28см/11.02"должина : 86см/33.86" Табела Со Големини : големина : м биста : 114см/44.88" рамо : 50.5 см/19.88" внимание на ракавот : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. 4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Карактеристики на производот

Поврзани производи