Хемотон Керамички Садови Креативна Чинија Во Облик На Риба Сад Складирање Риба Тава За Ресторан Дома Вечера

Хемотон Керамички Садови Креативна Чинија Во Облик На Риба Сад Складирање Риба Тава За Ресторан Дома Вечера

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Манистор од пазарот На Џојбај.Описr. r. дали барате убави предмети што ќе ги користите во вашата кујна или во посебни прилики? Уникатната плоча за дизајн на форма на риба носи посебни чувства. Ова керамичко јадење е прекрасен подарок за младенците или новиот сопственик на куќа. Можете да го користите како секојдневна употреба, или семејни собири, забави, свадби и ресторани.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. -Материјал : Керамика.р. - Големина : 28х15х3, 4см.р. - Изработен од врвен керамички материјал, практичен и издржлив за употреба . р. - длабоко ќе ги импресионира вашите гости со едноставна визуелна убавина.р. - плочата се одликува со убава боја, уникатен дизајн на форма на риба, мултифункционален и висок квалитет.р. - Совршен За семејни собири, забави, свадби и ресторани итн.р. - Попривлечно и попривлечно од рутинските плочи за складирање на сегашниот пазар.р. - подарок за вашите пријатели, семејства . Изработен од врвен керамички материјал, практичен и издржлив за употреба. |Длабоко ќе ги импресионира вашите гости со едноставна визуелна убавина. |Плочата се одликува со убава боја, уникатен дизајн на форма на риба, мултифункционален и висок квалитет. |Совршен за семејни собири, забави, свадби и ресторани итн. |Попривлечно и попривлечно од рутинските плочи за складирање на тековниот пазар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи