Springttc Жените Ладно Рамо Sequins Colorblock Секојдневен Краток Фустан

Springttc Жените Ладно Рамо Sequins Colorblock Секојдневен Краток Фустан

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Женскиот Секојдневен Фустан на спрингтц е парчето што го баравте. Модни светки декор, еднобојна боја, крпеница, ладно рамо, долг ракав и дизајн на бодикон, ви даваат удобност и стил што ви требаат. Погоден за секојдневно носење, забава, работа, улична облека, активност на отворено, одмор, излегување, излегување, патување, слободно време или какви било секојдневни прилики. Спарете го со потпетици или сандали за привлечен изглед. Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи) Полиестер, Мек и Дише. Колорблок, Школка. Ладно Рамо. Бодикон Тенок Одговара. Обичен Краток Фустан. Одговараат За Секојдневно, Работа, Партија, Одмор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи