Инктастична Поларна Мечка Мојата Нона Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Поларна Мечка Мојата Нона Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Одбележете го првиот Божиќ на вашиот Внук или внука со нашата преслатка Поларна Мечка Мојата Нона Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Дете Маица. Инктастична Поларна Мечка Мојата Нона Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Црно-Бело 2Т. Совршен За празнични забави и прослави!. Идеален туш за бебиња подарок за вашата ќерка или снаа!. Симпатична божиќна најава за бременост!. Одбележете го првиот Божиќ на вашиот Внук или внука со нашата преслатка Поларна Мечка Мојата Нона Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. животински снег среќни среќни празници 1 подарок дете предучилишна детска облека облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи