Skechers опуштено еквилајзер за вклопување 3. патики

Skechers опуштено еквилајзер за вклопување 3. патики

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Врвна удобност и магнетски стил го освојуваат денот во Skechers Опуштено чевли Fit® Equalizer 3.0. Skech плетете мрежа скоро едно парче ткаенина горната во чипка на атлетска спортска патика за обука со воздух за ладење на меморија. Skech плетете мрежа скоро едно парче атлетска ткаенина горната. Шарени дизајни за спортски панели. Вентилирање на предниот панел на ткаење. Стабилизирање на плетени странични панели. Лета за атлетски спортски дизајн на патики за обука. Скоро лесна конструкција. Елегантни акценти на синтетички преклоп на топло топење од панели и потпетици за додадена стабилност. Преклоп на ленти со потпетици. Лого на страната. Чипка нанапред со очни нагласени во боја. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Дво-лајт лесен шок што ја апсорбира средната должина. Контраст во боја на врвови на врвови. 1 1/4 инчи изграден во пета. Флексибилна излез на влечење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи