Женски Дуксер Божиќ Лабава Снегулка Елен Глава Санта Куп Снешко Кукла Печатење V Вратот Пуловери

Женски Дуксер Божиќ Лабава Снегулка Елен Глава Санта Куп Снешко Кукла Печатење V Вратот Пуловери

Во продавницата
DEN 102.24
Стока:

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 58см/22,83" Должина : 66см/25,98" Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 44,50 см/17,52" Ракав : 59см/23,23" Должина : 68см/26,77" Големина : Л биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 60см/23.62" должина : 70см/27.56" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 47.50 см/18.70" ракав : 61см/24.02" должина : 72см/28.35" големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 49см/19.29" ракав : 62см/24.41" должина : 74см/29.13" забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана Или изветвена на висока температура/Закачете Или Исушете ја линијата/измијте Со слична боја, што Ќе ја зголеми издржливоста На вашата облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Женскиот врв Е Удобен За Носење / оваа женска облека за секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. . Ние сме користени боја и ткаенина суштински плакар / Покрај Тоа, долгите Ракави се тренд на денешницата и затоа овие врвови обезбедуваат висок стилски количник додека ви овозможуваат да бидете удобни. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Лесно спарете го овој секојдневен дуксер со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближувања. на вистински бои. / Ве молиме проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. лесни летни дуксери со патент со преголеми дуксери за жени. дуксери со дуксери за жени. поштенски качулка жени графички. црвени бели и сини дуксери за жени. женски дуксер со качулка црн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи