Машки Компресија Долг Ракав Основен Слој Маица, Брзо Суво Трчање Фитнес Спорт Кул Сува Одговара Кошула, Црвена, 3XL

Машки Компресија Долг Ракав Основен Слој Маица, Брзо Суво Трчање Фитнес Спорт Кул Сува Одговара Кошула, Црвена, 3XL

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Спецификација : Материјали : Полиестер +Спандексокација : спорт, Отворено, Џогирање, Планинар, Фудбал, Велосипед и така натаму достапна боја : црна Зелена Сина Црвена Сива Бела Табела : Големина : Должина Биста Рамо Половината Ракав С : 62см/24,4 82-92см/32,3-36,2 36см/14,2 78см/30,7 59см/23,2 M : 64cm/25,2 86-96cm/33,9-37,8 37cm/14,6 82cm/32,3 60cm/23,6 L : 66cm/26 90-100cm/35,4-39,4 38cm/15 86cm/33,8 61cm/24 xl : 68cm/26,8 94-104см/37-40, 9 39см/15,4 90см/35,4 62см/24,4 2хл : 70см/27,6 100-112см/39,4-44,1 41см/16,1 96см/37,8 63см/24,8 3хл : 72см/28,3 106-120см/41,7-47,2 42см/16,5 102см/40,2 64см/25,2 Големина : Постојат Четири Големини (М, л, xl, xxxl) Достапни За Следната Табела Со Големини Споредете Ја Големината На Деталите Со Вашата.ве молиме дозволете 1-5 см да се разликува поради рачно мерење, благодарноста е азиска големина, а не сад / Европска големина, стандардна големина, затоа ве молиме купете поголеми 1-2 см кога ќе нарачате пакет : 1 * Човек Спортски Врвови (не вклучуваат други додатоци)Забелешка : 1. Поради фактори како што е пикселот за прикажување, така што може да има мала разлика во бојата2. Поради различните методи на мерење, може да има 1-3 см од дозволената грешка во опсегот. Компресивните Кошули За Мажи се направени Од Полиестер И Спандекс. Основен Слој за атлетско Ладење за различни Спортови како што се трчање, бејзбол, кошарка, фудбал, фудбал, бџџ на тренинзи во теретана и најактивни тренинзи. Атлетска ткаенина без абразија со одлична еластичност и издржливост. Заштитна Кошула За Компресија која ја штити вашата кожа од штетните УВ зраци. Ткаенина Обложена со микро Руно обезбедува максимално задржување на топлина и мекост. Рамната брава ќе спречи триење и иритација на кожата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи