Трговска марка ликовна уметност честички на пејзаж платно уметност од oshош Биер, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност честички на пејзаж платно уметност од oshош Биер, црна мат, дрвена рамка

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „честички на пејзаж“ платно уметност од oshош Биер, црн мат, дрвена рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи