Женски Летни Облеки Модни Врвови Од Цветни Цевки За Печатење Без Прерамки + Сет За Здолништа Облека За Плажа

Женски Летни Облеки Модни Врвови Од Цветни Цевки За Печатење Без Прерамки + Сет За Здолништа Облека За Плажа

Во продавницата
DEN 351.84
Стока:

Женски 2 Парче Летни Тимови Мода Прерамки Цветни Печатење Цевка Блузи + Здолниште Постави Плажа Облека. Карактеристики : . Погоден за пролет, лето и aut. Се препорачува рачно/машинско перење. Ладна вода/висат сува.т. ве Молиме проверете ја табелата со големини како подолу пред да нарачате. Големина(см)ttttt TTtops Должина : t37t Bust : t74пресврт : t66 Tskirt Должина : t45. М t Tops Должина : t38t Bust : t78пресврт : t70 Tskirt Должина : t46. L t Tops Должина : t39t Bust : t84пресврт : t76 Tskirt Должина : t47. Големина (инчи)tttttt Ttops Должина : t14, 57 t Bust : t29, 13 пресврт : t25, 98 Tskirt Должина : t17, 72 . М t Tops Должина : t14, 96 t Bust : t30, 71 пресврт : t27, 56 Tskirt Должина : t18, 11 . L t Tops Должина : t15, 35 t Bust : t33, 07 пресврт : t29, 92 Tskirt Должина : t18, 50 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Розова. Тип : Шик. Применлив пол : Женски . Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Здолниште. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Нашите дводелни комплети се изработени од полиестер. Висококвалитетна ткаенина со добра изработка, облеките на плажа се меки и дишат. Карактеристика : Женски комплети за Облека : Цветен принт, тенок фит. Врвови на цевки : без Ракави, без прерамки, рушени детали. Мини здолниште : Висок струк, над должината на коленото. Дизајн : Елегантниот стил и класичната боја го прават ова здолниште и горниот сет едноставно, но шик, помагајќи да ја покажете вашата добра фигура и да ве направат пошармантни. Подарок : женски дводелни облеки, добро спојте ги со влечки, сандали, лента за глава и сл. Одличен подарок за вашето семејство и пријатели на Роденден или празници. Повод : женски летни облеки, погодни за секојдневно носење, излегување, излегување, плажа, бар, клуб, одмор, забава, музички фестивал, модна ревија итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи