Sulpell Industries Vintage едриличар во вода дијаграм за патент Текст Текст Планот за планот на планот на планот, 30, дизајн од Карл Хронек

Sulpell Industries Vintage едриличар во вода дијаграм за патент Текст Текст Планот за планот на планот на планот, 30, дизајн

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : брод; Возило; Транспорт; Едриличар; Водни плочки, дијаграм. Дизајн од Карл Хронек.

Карактеристики на производот

Поврзани производи