Алатки Пентагон Алатки Професионален квалитет на нозе за панели за сув ид и чар

Алатки Пентагон Алатки Професионален квалитет на нозе за панели за сув ид и чар

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

"Подигачот на нозете на Пентагон ќе направи полесна задача за подигнување на сув wallид. Оваа алатка ќе плати за себе! Ова е една од најблиските алатки за секој што става сув wallид. Тој беше специјално дизајниран да ги подигне сите стандардни големини на Drywall и ќе ја направи најтешката работа поедноставна. Не само што е полесно да ги подигнете панелите и да ги зацврстите чаршавите на столпчињата, туку ќе одговара удобно во вашиот џеб. Немојте да бидете фатени на работа без еден! Карактеристики : ги крева сите стандардни чаршафи на wallидот на drywall. Направено од стабилен материјал за да трае цел живот. Квалитет и гаранција на алатката Пентагон-гаранција за живот. Доживотна гаранција против дефекти. Лесно се вклопува во вашата алатка торбичка или џеб за инстант, лесен пристап. Една од најкорисните алатки за професионалниот, направете го тоа-тоа или рачен. ~

Карактеристики на производот

Поврзани производи