Уникатни поволни цени за платформата на жените Еспадрили платформа со клинови за клинови

Уникатни поволни цени за платформата на жените Еспадрили платформа со клинови за клинови

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Овие клинови за платформа имаат елегантен каиш на глуждот и потпетица на Еспадрил за да додадат удобност и стил на вашиот секојдневен изглед. Лесно е да се спарите со омилени фармерки од тексас, шорцеви, здолништа и вашето секојдневно секојдневно носење, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Должина на стапалото висина на потпетицата висина на платформата6 - 4 36 - - 9 4 1/8 -1 1/67 - 5 37 9 1/4 4 1/8 - 1 1/67,5 - - 5,5 - 38 9 1/2 4 1/8 - 1 1/68,5 6,5 -39 9 3/4 4 1/8 1 1/69 - 7 40 - - 10 - 4 1/8 - 1 1/610 - 8 41 10 1/4 - 4 1/8 - 1 1/6 Единствени поволни цени за платформа за платформа на еспадрили платформа за сантичиња Вампи : Фаукс велур; Outsole : Еспадрил гума. Цврста боја. Отворен пети. Специјална пета. Затворање на тока. Лента за крцкање. Платформа Еспадрил. Сандали за прашка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи