400TC памук брчки без лисја поставена платина кралица

400TC памук брчки без лисја поставена платина кралица

Во продавницата
DEN 515.52
Стока:

Убава удобна со импресивен дизајн без брчки, овие одлични 100% памучни чаршафи имаат дарежлива броење од 400 нишки што додава импресивна издржливост на нивниот стил. Достапни во најразлични бои за привлекување очи, овие извонредни чаршафи совршено се спојуваат со која било од вашите други постелнини. 100% памук, сет за броење на 400 конец, без брчки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи