Одлична перика од тиква, возрасен додаток за Ноќта на вештерките

Одлична перика од тиква, возрасен додаток за Ноќта на вештерките

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Покажете ја вашата забавна страна на следната забава за Ноќта на вештерките со одличната перика од тиква. Сигурно сте дека ќе бидете во центарот на вниманието кога сите ќе ја забележат вашата светла портокалова коса. Оваа перика за Ноќта на вештерките ви овозможува да бидете креативни и да дизајнирате свој забавен костум. Одлична додаток за Ноќта на вештерките на тиквата за возрасни : мешавина од поли-комори. Грижа за перика за возрасни : Spot Clean. Возрасен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи