Болт Ј Планината Црна Страна На Возачот

Болт Ј Планината Црна Страна На Возачот

Во продавницата
DEN 1087.84
Стока:

Овој J-mount го обезбедува вашиот дигалка за подигнување на возачот со две копчиња и може да се кодира со вашиот клуч за палење на JEEP TJ или JK од 1997 година. Овој модел доаѓа во црно. Се завртува во постојните дупки и не бара дупчење. Автоматската пружина за враќање автоматски се заклучува со клучот се отстранува, а страничната лента на плочата спречува берење и удирање. Оваа J-Mount Не е компатибилен Со Smittybilt Патека Дигалки. Здраво-Лифт Џек Монт. Страната На Возачот. Црно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи