Менс Повик Одговара Основни Хенли Краток Долг Ракав Мода Лесни Маица

Менс Повик Одговара Основни Хенли Краток Долг Ракав Мода Лесни Маица

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Големина : S Биста : 106cm/41.73" должина На Ракавот : 32cm/12.60" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 112cm/44.09" должина На Ракавот : 33cm/12.99" Должина : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 118cm/46.46" должина На Ракавот : 34cm/13.39" должина : 74cm/29.13"Големина : xl биста : 124cm/48.82" должина на ракавот : 35cm/13.78" должина : 76cm/29.92"Големина : xxl биста : 132cm/51.97" должина на ракавот : 36cm/14.17" должина : 78cm/30.71"големина : xxxl биста : 140см/55.12" должина на ракавот : 37см/14.57" должина : 80см/31.50"големина : ххххл Биста : 148см/58.27" Должина на ракавот : 38см/14.96" должина : 82см/32.28"големина : Хххххл биста : 156см/61.42" должина на ракавот : 39см/15,35" должина : 84см/33,07"Големина : xxxxxl биста : 164см/64,57" должина на ракавот : 40см/15,75" должина : 86см/33,86"стил : маица-Кошулаприменливо сценарио : Дебелина На движење : Нормалнак категорија : млада мода (18-24 Години)плакета : детали за пуловерстил : опсег на блокирање на бои : 1-3 См меко И удобно : миење раце Или миење машини.Главен состав на ткаенина : џебен стил на памучна облека : нема име на џебна ткаенина : мешана верзија на хемиски влакна : гроздобер рамена Соодветна сезона : пролет и aut : видете детали облечени во шамија : без шамија боја : видете детали должина на ракавот : краток стил на ракав : англиски стил тип на јака : тркалезен врат погоден за : тинејџери ♛инструкции За Нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте и изберете ја соодветната големина пред поставување нарачка и обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање на стоката. Животот не е лесен и претприемништвото не е лесно, ве молиме разберете, ви благодариме за соработката. ♛Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ХМОРА, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ♛Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 2810 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Карактеристики на производот

Поврзани производи