Инктастичен Бебе Тато Девојка Мама Светот Симпатична Дизајн Подарок Бебе Девојка Лигавче

Инктастичен Бебе Тато Девојка Мама Светот Симпатична Дизајн Подарок Бебе Девојка Лигавче

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Добредојдовте на вашето ново девојче со овие слатки, Девојче На Тато, Симпатична Бебешка Лигавче Во Светот на Мама. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Инктастичен Бебе Тато Девојка Мама Светот Симпатична Дизајн Бебе Лигавче Женски Бела И Црвена Една Големина. Симпатична родот открие подарок за бебе девојка. Добредојдовте на вашето ново девојче со овие слатки, Девојката На Тато, Светската Бебешка Лигавче на Мама. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. срца татковци мајки туш ќерка внука внука песна земја цвфб јмг новороденче облека новороденче.

Карактеристики на производот

Поврзани производи