Graphic Graphic Tee на PlayStation со кратки ракави, големини S-3XL

Graphic Graphic Tee на PlayStation со кратки ракави, големини S-3XL

Во продавницата
DEN 274.08
Стока:

Покажете ја вашата loveубов кон овој иконски систем за игри со оваа кул графичка мета Play Station. Супер-мека, направена од 100% памук, оваа опуштена мета има лого пред со дизајн на канџи подолу и кратки ракави. Идеално за положување или носење соло, ова ги канализира некои сериозни вибрации за викенд. Спарете го со омилените фармерки, шорцеви или џогери за совршена обична облека. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Лого графичка однапред со дизајнот на канџи. © Sony Interactive Entertainment, сите права се задржани. Play Station Graphic Tee за мажи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи