Мијаилима Темно Сиви С Маици За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Надвор Од Рамото Отворено Меко Основно Печатење Туника Блуза

Мијаилима Темно Сиви С Маици За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Надвор Од Рамото Отворено Меко Основно Печатење Туника Блуза

Во продавницата
DEN 159.84
Стока:

01"Sleeve : 22cm/8.77"Size : XXLBust : 118cm/46.73" Ракав : 24cm/9.Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!.41"Size : MBust : 100cm/39. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.84"Length : 68cm/26.56"Size : SBust : 94cm/37.24"Length : 70cm/27.45" Должина : 66cm/25.09"Sleeve : 25cm/9.Совршена опција за време на разни активности во затворени простории и Прилики за екскурзија На отворено : Одлично за носење За Секојдневна, Училишна, Дневна Облека, Вечер, Работа, Канцеларија, Отворено, Патување, Вокација или Секојдневно Носење.09 "Ракав : 25cm/9. Големина : XL Биста : 112cm/44.98"Size : XLBust : 112cm/44.06"Length : 64cm/25.Ткаенина лесни течни одблесокот маици, удобно за носење. Натпревар : може да се носи со фармерки или панталони и може да биде слоевит со карди или дури и блејзер за поубав изглед! ако барате удобен стил на носење тогаш само додадете ги омилените хеланки и шал!Мода трендовски, симпатична и удобна! Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката.66"Length : 62cm/24. Големина : М Биста : 100см/39.24" Должина : 70cm/27. Големина : XXL Биста : 118cm/46. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-3687 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 94см/37.

Карактеристики на производот

Поврзани производи