Графички Отпечатоци со кратки Ракави Блуза Обични Летни Врвови На Вратот За Жени Сини 4XL

Графички Отпечатоци со кратки Ракави Блуза Обични Летни Врвови На Вратот За Жени Сини 4XL

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 112см/44.09" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74" Големина : 2хл сад : 12 биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : 3хл сад : 14 биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" должина : 75cm/29.53" Големина : 4xl сад : 16 биста : 136cm/53.54" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl сад : 18 Биста : 142cm/55.91" Рамо : 58cm/22.83" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77СМ/30.31" тоа е супер меки летни Врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. обични женски врвови; дами блузи и блузи лето. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. дами блузи и блузи; женски блузи и блузи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи