Дуксерот На Екипажот На Биглс

Дуксерот На Екипажот На Биглс

Во продавницата
DEN 504.00
Стока:

Овој дуксер се одликува со" Биглс " напред со црно мастило на Дуксер Со Возрасен Екипаж. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. дуксер на екипажот. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи