Slingbladez Фабрика Мамка

Slingbladez Фабрика Мамка

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Дизајниран заедно со Басмастерот Класик И шампион Во Форест Вуд Чаша Лук Клаузен, Sling Blade Z се одликува со рамка од нерѓосувачки livewire од 17-7 што емитува вибрации слични на жицата за пијано, но е многу потрајен и Стабилен дизајн на главата со жлебен стомак што го елиминира тркалањето што ги мачи другите мамки. Други премиум карактеристики вклучуваат куки 5/0 O ' Shaugnessy VMC®, чувари на жичани приколки, рачно врзани силиконски здолништа и сопствени сечила обложени со финиш со квалитет на златар. Ниско-вис 17-7 нерѓосувачки Live Wire q рамка емитува вибрации слични на пијано жица, но е далеку потрајни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи