кискик Мултифункционална Кутија За Складирање: Пластична Кутија За Складирање За Заштеда На Труд Со Тркала За Практична И Разноврсна Домашна Организација

кискик Мултифункционална Кутија За Складирање: Пластична Кутија За Складирање За Заштеда На Труд Со Тркала За Практична И Разноврсна

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Опис : Дизајниран Да ви помогне да го максимизирате вашиот простор на најдобар можен начин и да ја одржувате вашата работна маса чиста и уредна, овој организатор е многу разноврсен и го олеснува наоѓањето на предметите што ви се потребни поради проѕирниот дизајн.Кога се користи овој организатор, можете да заштедите многу напор поради дизајнот со сопствена макара, и тоа е многу безбедно и нема да ги изгребате рацете, бидејќи рачката е многу rounded.It изработен е од висококвалитетен пластичен материјал.Должината на производот е 35,5 см, ширината е 25,5 см, а висината е 9 см.Оваа кутија за складирање е погодна за кујна, ресторан, дом, итн.Име на ставка : Материјал За Складирање : Пластика Карактеристика : Минималистички Дизајн, Лесен За Нанесување, Мазни Површини Детали За Големина : Големина : 35,5 см х 25,5 см х 9см/13,98 "х 10,04" х 3,54 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Кутија За Складирање (Други Не Се Вклучени) Дизајниран Да ви помогне да го максимизирате вашиот простор на најдобар можен начин и да ја одржувате вашата работна маса чиста и уредна, овој организатор е многу разноврсен и го олеснува наоѓањето на предметите што ви се потребни поради проѕирниот дизајн. Кога се користи овој организатор, можете да заштедите многу напор поради дизајнот со сопствена макара, и тоа е многу безбедно и нема да ги изгребате рацете, бидејќи рачката е многу заоблена. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал. Должината на производот е 35,5 см, ширината е 25,5 см, а висината е 9 см. Оваа кутија за складирање е погодна за кујна, ресторан, дом, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи