Дики Менс Оригинална Работа Панталони

Дики Менс Оригинална Работа Панталони

Во продавницата
DEN 246.40
Стока:

Оригиналот е сеуште најдобар-добијте повеќе за вашите пари од овој удобен, убав комунален панталон. Панталоните Дики 874 се изградени од цврста ткаенина за тврдо носење и лесна нега. Ласкавиот рамен преден дел изгледа остар секаде каде што работата ве носиполе во канцеларија, задна продавница во задниот двор. Трговците се колнат во удобноста и издржливоста на 874; канцелариските момци го фалат изгледот, вклопувањето, квалитетот и цената. 874 е Составен од Тешка категорија 8,5 мл. твил со лесна нега и 65% полиестер/35% памук. Панталонот доаѓа во широк избор на бои отпорни на избледување со варијанса на големината на половината од 26" до 72". Дики Менс Оригинал 874 Работа Панталони.

Карактеристики на производот

Поврзани производи