Војна на ѕвездите: Сага-Ослободен Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Сага-Ослободен Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Осветлете ја секоја просторија со Оваа Војна На Ѕвездите : Сага - Ослободен Ѕиден Постер. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум постер хартија што ги подобрува боите. Закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за да додадете совршен завршен допир на вашиот ѕиден декор. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Ослободен Ѕиден Постер со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики на производот

Поврзани производи