Ханас Брзо Сушење Машки Дуксер На Отворено Лето Лабави Цврсти Основни Широки Кратки Ракави Зелена, Л

Ханас Брзо Сушење Машки Дуксер На Отворено Лето Лабави Цврсти Основни Широки Кратки Ракави Зелена, Л

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Машка Сезона : Цела Сезона, Летен Материјал : полиестеркол : Зеленило : Должина : Стил На Кратка Шема : Цврста дебелина на бојата : умерена дебелина карактеристика : Мода, Отворено, Секојдневен Стил : Тенок Фит, Виталност,Уникатна Пригода : Забава, Шопинг,Училиште,Работа,Патување, Кампување што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Вниманија : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Големина На табела : L Биста : 96-106cm/37.80-41.73" Должина : 65cm/25.59" Ракав : 19cm/7.48" Големина : XL Биста : 100-110cm/39.37-43.31" Должина : 67cm/26.38" Ракав : 20cm/7.87" Големина : XXL Биста : 104-114см/40,94-44,88" должина : 69см/27,17" Ракав : 21см/8,27" Големина : хххл биста : 108-118см/42,52-46,46" должина : 71см/27,95" ракав : 21см/8,27" големина : ххххл биста : 112-122СМ/44.09-48.03" должина : 73cm/28.74" ракав : 22cm/8.66" големина : xxxxl биста : 116-126cm/45.67-49.61" должина : 75cm/29.53" ракав : 22cm/8.66" големина : Xxxxxl биста : 120-130cm/47.24-51.18" Должина : 77cm/30.31" ракав : 22cm/8.66" големина : xxxxxxl Биста : 126-136cm/49.61-53.54" должина : 79cm/31.10" ракав : 23cm/9.06" големина : xxxxxxl биста : 132-142cm/51.97-55.91" Должина : 81см/31.89" ракав : 23см/9.06" оваа маичка е изработена од висококвалитетен полиестер За Да Се осигура дека ви е удобно во неа.мека и растеглива. Лесно се вклопува со убав проток и стилски секојдневен. Минималистичкиот и секојдневен дизајн гарантира дека нема да направите грешки при изборот што да облечете, што исто така прави да изгледате многу еколошки. Секојдневен, дома, плажа, забава, шопинг, работа, училиште, надвор, свадба, одмор, дневно, канцеларија, патување, денот на вљубените. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. Совршено е со слаби фармерки или шорцеви, спортски панталони и секојдневни чевли.сите видови колокации ве прават трендовски изглед. Соодветна публика : возрасни мажи кои уживаат во модата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи