Главно огледало од 20

Главно огледало од 20

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Украсете ја вашата спална соба, дневна соба или тоалетот, не само што функционираат како огледало, туку и како уметничко парче. Wallидното огледало има класична бронзена завршница и ќе додаде елеганција во вашиот простор. Главни места 20 "тркалезно огледало : Подготвено за виси. Елегантен стил. Бронзена рамка. Големина : 20" l x 20 "w.

Карактеристики на производот

Поврзани производи