Sulpell Industries Шармантен ној на птичји очила за сонце, зелени кардиган слики, сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 11x14

Sulpell Industries Шармантен ној на птичји очила за сонце, зелени кардиган слики, сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : додатоци; Додаток; Облека; Облека; Вратоврска; Сликарство; Очила; Ној, птица, очила за сонце. Дизајн од Коко де Париз.

Карактеристики на производот

Поврзани производи