Ултра мек мек мек мек плетен маж со долги ракави на Georgeорџ Машки и големи мажи

Ултра мек мек мек мек плетен маж со долги ракави на Georgeорџ Машки и големи мажи

Во продавницата
DEN 303.68
Стока:

Удобноста е клучна, стилот е од суштинско значење. Ова ново копче надолу кошула од Georgeорџ е дизајнирано во премиум памук во маичка плетена за да ви понуди полиран изглед на копчето надолу со кошула со леснотија и мекост на маица сите во една. Лесно за стил, прекрасно за носење, предодредени да станете ваша нова омилена кошула. Копче со долги ракави надолу кошула за мажи од Georgeорџ Прибл. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. јака од точка. Плакета на предните копчиња. Долги ракави. Заоблен полите. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи