Атлетски работи тренери за удобност на жените

Атлетски работи тренери за удобност на жените

Во продавницата
DEN 511.68
Стока:

Минималните детали нудат максимална разноврсност на тренерите на жените на атлетските работи, обликувани со класично затворање на чипка за безбедно вклопување во елегантен профил, обезбедувајќи удобност што не жртвува кул фактор. Затворање на чипка. Мемориски пена чорап. Плетете го горниот дел. Лесен и дишење. Не-означување на надворешната страна. Плетете го горниот дел. Полиестер Горна и Ева надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Обучувачи за удобност за жени од атлетски работи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи