Realtree Edge Fil Fair Isle Fair Crewe Freece

Realtree Edge Fil Fair Isle Fair Crewe Freece

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Realtree Edge Fair Fair Isle Firth Creeme Freece е задолжително за вашиот следен Божиќен настан или на отворено. Уникатно грда Божиќна екипа. Премиум квалитет, џемпер за мажи со долг ракав. Достапно во широк спектар на големини и бои - Изберете ги опциите за големина и боја погоре. Носете го овој Realtree Edge Fair Fair Isle Crign Freece Fleece за Божиќниот настан, семејната прошетка или која било пригода. Realtree Edge Fair Fair Isle Firth Creve Creece : Front Full Printed Design. Вратот на екипажот. Шарени, увезени и изработени со најдобар материјал. Долги ракави. Достапно во широк спектар на големини и бои - Изберете ги опциите за големина и боја погоре . 60 BCI памук. 40% рециклирана поли. Меко руно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи