Печатено тексас влечење на џегингс

Печатено тексас влечење на џегингс

Во продавницата
DEN 191.84
Стока:

Девојчето на Jordордаче Децата што се повлекува на Jegging, брзо ќе стане нејзина омилена пантолона. Изгледот на оставата, во комбинација со удобноста на ногата. 2 faux предни џебови, 2 џебови и ремени го комплетираат изгледот. Jordордаче дете Jegging. Повлечете - без патенти, прилепувања или копчиња. Силуета на слаби нозе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи