Патување Колекција Жени Џејдин Тру Удобност Пена Лизга На Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Џејдин Тру Удобност Пена Лизга На Блок Пета Сандали

Во продавницата
DEN 239.68
Стока:

Повратниот изглед од вашите фантазии е тука, Колекцијата Џајдин По Патување. Оваа пета инспирирана од 90-тите се одликува со влошка од пена за Удобност од 4 мм, така што е практична колку што е стилска. Смело обоен винил ремен покачен со вметната блок пета ја обликува оваа лизгачка силуета. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 1 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики на производот

Поврзани производи