Космолизирање од страна на Космополитската табела со акцент на Бриел, мермер од црн фау

Космолизирање од страна на Космополитската табела со акцент на Бриел, мермер од црн фау

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Барате шик додаток во вашата дневна соба? Не гледајте подалеку од табелата со акцент на мермер Бриел! Со своите црни мермерни мермер и бело вени, оваа табела ги зрачи вибрациите на холивудскиот глам. Но, тоа не е сè-ултра изводлива конструкција на МДФ значи дека овој двостепен дизајн ќе трае за наредните години. И најдобриот дел? Собранието е ветре! Со табелата со акцент на Бриел од Космолинг од Космополит, можете да изберете од мермер од оникс, црн или бел факс за совршено да одговараат на вашиот стил на dã © Cor. (Секоја се продава одделно) Верувајте ни, оваа табела е задолжителна за секој модерен и стилски дом. Космолизирање од страна на Космополитската табела со акцент на Бриел, црна фаукс мермер Табелата со акцент на брили од космолит од страна на Космополитан е задолжително за вашата дневна соба. Конструиран од ултра извлечен MDF. Достапно во неколку прекрасни мермерни финиши за да го надополнат вашиот уникатен стил на dã © Cor. Табелата со акцент се испорачува во една рамна кутија и бара минимално склопување; Двајца возрасни се препорачуваат да се соберат; Собрани мерења : 22 "W x 24" H x 22 "D. Секој степен може да има до 25 фунти. Собрана тежина : 31 фунти . Сакате да ги имам сето тоа? Побарајте повеќе парчиња од оваа колекција и многу други од космолизирање од страна на Космополит (секој продаден одделно); вклучена е 1-годишна ограничена гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи