Готју Женски Врвови Женски Врвови Со Плус Големина Летни Ракави Со Ливчиња Маици Обични Лабави Отпечатени Маици Со Врат Со Врат Дами Плус Маици Со Големина Сина ХХ?

Готју Женски Врвови Женски Врвови Со Плус Големина Летни Ракави Со Ливчиња Маици Обични Лабави Отпечатени Маици Со Врат Со Врат

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Сина,Сива,Каки,Ѓумбир,Зеленило : XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина На Ракавот : V-Деколте : 0 Pattern : Print Style : Случајно што добивате : 1pc Жените Не Само Што Упатуваат На Водичот За Големина Обезбеден од но,Исто Така, Треба Да Се Повикаат На Нашите, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.651.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Големина : XL Биста : 120cm/47.24" ракав : 16cm/6.30" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 71cm/27.95" Големина : XXL Биста : 125cm/49.21" Ракав : 17cm/6.69" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 72cm/28.35" Големина : xxxl Биста : 131cm/51.57" ракав : 18cm/7.09" Рамо : 46cm/18.11" Должина : 73cm/28.74" Големина : XXXXL биста : 137cm/53.94" Ракав : 19cm/7.48" рамо : 47cm/18.50" должина : 74cm/29.13" ГОЛЕМИНА : xxxxxl биста : 143cm/56.30" Ракав : 20cm/7.87" рамо : 48cm/18.90" должина : 75cm/29.53" лесна Ткаенина со одлично истегнување за удобност. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. Погоден за различни прилики, може да се носи дома, на отворено, на датуми. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Погоден за различни прилики, може да се носи дома, на отворено, на датуми. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи